+370 5 230 15 56

  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3

 

Naujos "DESSO" kiliminių plytelių kolekcijos

Visions of Flowers

 

Visions of Lines

     

Visions of Shards

 

Wilton Enigma

     

Dash

 

Grids

     

Mosaic

 

Hint

     

Halo

 

AirMaster

     

 

UAB "Kitoks požiūris" yra oficialus ir įgaliotas „Desso“ kompanijos atstovas Lietuvoje.

„Desso“ gamina ir parduoda kiliminę dangą beveik 80 metų ir per šį laikotarpį bendrovė užsitarnavo patikimo partnerio ir kūrybiško dizainerio reputaciją. Šiandien bendrovė valdo tris gamyklas Europoje ir specializuotus klientų aptarnavimo centrus, įkurtus Europoje, Amerikoje, Azijoje, Pietų Afrikoje, Vidurio Rytuose ir Australijoje. CARPETECTU RE® – tai galingas „Desso“ pasiryžimo kurti kūrybišką kiliminės dangos dizainą ir jos pasiryžimo reaguoti į architektų, interjero dizainerių, pastatų savininkų ir galutinių vartotojų poreikius pavyzdys.

„Desso“ gaminių galima rasti biuruose, viešuosiuose pastatuose, bankuose, mokyklose, universitetuose, mažmeninėse parduotuvėse ir ligoninėse. Tarp daugelio jos itin vertinamų klientų yra tokios žymios bendrovės kaip „Fortis“, ABN AMRO, HSBC, „Deutsche Bank“, „BNP Paribas“, „Allianz“, „Starwood Hotels“, „Marriott Hotels“, „Regus“, KLM, „Virgin Atlantic“ ir dar daug kitų.

Daugiau informacijos rasite apsilankę www.desso.com.

Desso - tai aukščiausos kokybės kiliminė danga plytelėmis, skirta visuomeninėms patalpoms, ypač atspari dėvėjimuisi, lengvai valoma. Šį danga skirta naudoti biuruose, viešbučiuose, prekybos centruose, restoranuose bei kavinėse, visur, kur reikia atsparios, ilgaamžės ir tvirtos kiliminės dangos. Didžiulė spalvų ir šiuolaikinių raštų gama, galimybė kurti unikalų patalpų interjerą, dangos tvirtumas, antistatiškumas – visa tai leidžia DESSO kiliminės dangos plyteles naudoti pačiose įvairiausiose vietose.

Šios dangos privalumas – kiliminės dangos plytelių nereikia klijuoti, (jos tvirtinamos specialia fiksacija neleidžiančia joms slankiotis) todėl reikalui esant jas lengvai galima pakeisti. Tokiu būdu galima atnaujinti intensyvaus judėjimo zonas, ilgiau išsaugoti gerą grindų vaizdą. DESSO kiliminių plytelių matmenys 50x50 cm.

Mes galime pasiūlyti virš 30 skirtingų Desso kolekcijų. Čia pristatome tik kelias populiariausias iš jų:

 

Kolekcija SUPIRA (naujiena)

Turtinga Supira kolekcijos dangos struktūra leidžia su vienu produktu sukurti sudėtingą, išbaigtą patalpos grindų dizainą. Subtilios dangos pluošto bangos suteikia kiliminei dangai minkštumo pojūtį.

Viso kolekcijoje 6 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija NEO (naujiena)

Neo kolekcijos spalvinė gama demonstruoja naują spalvų pritaikymo kryptį grindų dangos interjere. Pastorintos, ryškios linijos tamsiame dangos fone suteikia kiliminėms plytelėms gyvą, iššaukiantį akcentą.

Viso kolekcijoje 8 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija FLUX (naujiena)Kolekcija FLUX

Flux kolekcija suteikia grindims švarumo ir elegancijos pojūtį. Blizgančių ir matinių pluoštų ryškių spalvų derinys išryškina kiliminių plytelių charakterį ir suteikia griežta ryšį su kitomis interjero medžiagomis.

Viso kolekcijoje 18 spalvų.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija PURE (naujiena)Kolekcija PURE

Pure yra modernios biurams skirtos kiliminės plytelės su įmantriu, briaunuotu efektu suteikiančiu grindims šiltumo bei jaukumo pojūtį. Neutralia dangos spalvų paletę lengva derinti su kitomis interjero detalėmis – sienomis, baldais.

Viso kolekcijoje 6 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija LIBRA LINES Kolekcija Libra Lines

Struktūrinių linijų stiliaus kilpinės kiliminės plytelės į visumą sujungia natūralių šviesių spalvų spektrą ir sukuria dinamišką aplinką. Su „Libra“ jūs galėsite kurti modernias, tačiau patvarias grindis: puikus sumanumo ir jautrumo mišinys.

Viso kolekcijoje 24 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija FIORIKolekcija FIORI

„Fiori“ – tai kilpinė kiliminė danga, siūlanti gerą vertę neaukojant kokybės. Ji idealiai tinka biurams, kuriuose reikia suderinti stilių ir ekonomiją.

Viso kolekcijoje 12 spalvų.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija LITAKolekcija LITA

„Lita“ – tai tikriausiai pati atspariausia kiliminė danga pasaulyje. „Lita“ jau daug metų yra populiari kiliminė danga tarp parodų įrangos nuomos verslo įmonių, o tai puikiai įrodo jos patvarumą.
Viso kolekcijoje 24 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija MANHATTANKolekcija MANHATTAN

„Manhattan“ – tai stulbinančiai prabangi kilpinė kiliminė danga plytelėmis – tokia jaudinanti ir gyvybinga, kaip ir pats Manhetenas. Minkštas daugiaspalvis stilius suteikia kiliminei dangai papildomo storumo efektą ir užtikrina šilumą, komfortą ir įspūdingą garso izoliaciją.

Viso kolekcijoje 7 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija MENDAKolekcija MENDA

Jei biurų grindų dangos pasaulyje yra vienas vardas, kurį galima laikyti veiksmingumo verslo aplinkoje sinonimu, tai – „Menda“.

Viso kolekcijoje 36 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija SIENNAKolekcija SIENNA

Gausi „Sienna“ spalvų puokštės įvairovė leidžia sukurti kviečiančią aplinką bet kurioje verslo erdvėje. Ši žemo pluošto kilpinė kiliminė danga plytelėmis sujungia stilingą išvaizdą ir komfortą su veiksmingumu ir nesudėtinga priežiūra, tad idealiai tinka įvairiausioms verslo sritims.

Viso kolekcijoje 16 spalvų.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija STRATOSKolekcija STRATOS

Funkcionali ir konkurencinga 20 praktiškų atspalvių „Stratos“ – tai tankios struktūros kilpinė kiliminė danga.

Viso kolekcijoje 24 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija LIBRA GROOVESKolekcija LIBRA GROOVES

Struktūrinių linijų stiliaus kilpinės kiliminės plytelės į visumą sujungia 12 natūralių šviesių spalvų spektrą ir sukuria dinamišką aplinką. Su „Libra“ jūs galėsite kurti modernias ir patvarias grindis: puikus sumanumo ir jautrumo mišinys.

Viso kolekcijoje 12 spalvų.

 

Žiūrėti kitas spalvas

 

Kolekcija TEMPRAKolekcija TEMPRA

„Tempra“ serija – tai itin praktiška kiliminė danga plytelėmis: šiuolaikiška ir nesenstanti. Tanki žemo pluošto kilpinė struktūra ir stiprios spalvos: ši patvari kiliminė danga sukuria gyvybingą stilių, įkvepiantį daug dirbančią kūrybišką komandą.

Viso kolekcijoje 24 spalvos.

 

Žiūrėti kitas spalvas