+370 5 230 15 56

  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3

Futbolas buvo atrastas ant natūralios žolės ir jo istorija išsirutuliojo būtent ant jos. Bet yra momentų, kai natūrali žolė futbole turi trūkumų. Jai alternatyva galėtų būti dirbtinė žolė.

Dirbtinė žolė yra daug stipresnė nei natūrali.
Dirbtinės žolės danga padengti laukai gali būti intensyviai naudojami. Kai tuo tarpu įprastos natūralios žolės aikštė negali būti naudojamas daugiau nei 250 valandų per metus, dirbtinė žolė gali būti naudojama tiek treniruotėms, tiek rungtynėms 1000 ar daugiau valandų be jokių problemų.

Dirbtinė žolė gali atlaikyti oro permainas.
Galimybė, kad palijus lietui ar esant sausrai nebus galima žaisti dirbtine žole dengtoje aikštėje, yra labai maža. Tai reiškia, kad mažiau rungtynių bus atšaukta ir taip nebus trukdomi futbolo turnyrai. Be to, po liūties aikštė nebus išvagota vandens srovių, ir taip bus sutaupytos lėšos.

Dirbtinei žolei reikia mažiau priežiūros.
Žolės pjovimas, papildomas sėjimas, linijų žymėjimas – visa tai pamirštama turint dirbtinės žolės dangą. Įprastinė dirbtinės žolės priežiūra apsiriboja tik šukavimu, o tai gali atlikti žmogus be specialių žinių. Dėl šios priežasties dirbtinės žolės priežiūrai reikia skirti daug mažiau lėšų nei natūraliai žolei. Vieną ar du kartus metuose dirbtinės žolės paviršius patikrinamas profesionalių priežiūros specialistų. Dėl to dirbtinė žolė išlieka puikios kokybės ilgą laiką.

Nepaisant didelių investicijų dirbtinės žolės įrengimui, daugumoje atvejų dirbtinė žolė yra ekonomiškesnė nei natūrali. Dėka sutrumpėjusio laiko ir mažesnių kaštų skiriamų dirbtinės žolės priežiūrai ir išaugusio galimų žaisti valandų skaičiaus, žaidimo valandos kaina dažnai yra mažesnė nei tradicinės žolės aikštėse. Jei dar nepamiršime erdvės taupymo privalumo, daugkartinio naudojimo galimybės, ir didesnio galimų žaisti dienų skaičiaus per metus, suprasite kodėl dirbtinė žolė tampa vis labiau patrauklesne alternatyva aikštėms įrengti.

Ukmergės Šilo mokyklos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.
Ukmergės Šilo mokyklos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.
Grigiškių Šviesos gimnazijos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.
Grigiškių Šviesos gimnazijos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.
 
Ukmergės Šilo mokyklos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu. Grigiškių Šviesos gimnazijos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.  

 

Futbolas
Puiki alternatyva natūralios žolės futbolo aikštėms yra dirbtinė žolė, suteikianti didesnį ir neribotą žaidžiamumą su minimalia priežiūra. Gamintojai bendradarbiaudami su įvairiausiomis nacionalinėmis futbolo asociacijomis, testavimo agentūromis, sukūrė keletą dirbtinės žolės sistemų futbolo aikštėmis. Specialiai futbolui sukurtų siūlų ir elastingų sluoksnių naudojimas dirbtines žolės gamybai, patenkina optimalias žaidimui keliamas charakteristikas.

Žolės riedulys
Iš visų sporto šakų žolės riedulys iš dirbtinės žolės gavo daugiausiai naudos. Aukščiausios lygos žolės riedulys yra neįsivaizduojamas ant kokio nors kitokio paviršiaus. Mes galime pasiūlyti smėliu užpildomas ir tik žolines dangas žolės riedulio laukams. Kiekvienas šių dangų tipas turi keletą variacijų.

Tenisas
Mūsų pristatomos smėliu užpildytos dirbtinės žolės sistemos, skirtos teniso kortams, nereiklios priežiūrai ir beveik neribojamas žaidžiamų valandų skaičius. Teniso kortai yra ilgaamžiai, atlaikantys oro permainas. Jie yra pristatomi su reikiama įranga ir sužymėtomis linijomis. Danga gali būti molio arba žalios spalvos, arba abiejų spalvų kombinacijos. Linijos sužymėtos balta ar geltona spalva.

Golfas
Su golfo pakilimu kartu iškilo ir poreikis dirbtinei žolei su minimalia priežiūra.
Galime pasiūlyti seriją produktų išskirtinai golfui.
Taikinio paklotas. Aukštos kokybės ir patvarus paklotas važiavimui skirtoms sritims ir taikiniams.
Dirbtinės žolės vejos. Smėliu užpildyta dirbtinė žolė, pagaminta iš unikalių nailono monofilamentinių siūlų, kurie visiškai neįtakoja kamuoliuko veiksmų.
Landšafto veja. Dirbtinė žolė skirta važiavimo, pėsčiųjų takų, ir taikinių padengimui.

Pagėgių mokyklos stadionas. 22 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio užpildu.
Pagėgių mokyklos stadionas. 22 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio užpildu.
  Ukmergės A. Smetonos gimnazijos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.
Ukmergės A. Smetonos gimnazijos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.
Pagėgių mokyklos stadionas. 22 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio užpildu.   Ukmergės A. Smetonos gimnazijos stadionas. 40 mm aukščio dirbtinė futbolo žolė su smėlio ir gumos granulių užpildu.