+370 5 230 15 56

  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3

Haro Sports – uždarų patalpų sportinių dangų gamybos lyderis pasaulyje. Dešimtmečių patirties medžio apdirbimo srityje dėka Haro Sports produktai yra modernūs ir tenkina šių dienų poreikius.

Kauno Žalgirio arena. Haro mobilios surenkamos sportinės grindys, modelis Rome 20

Kauno Žalgirio arena. Haro mobilios surenkamos sportinės grindys, modelis Rome 20

Kauno Žalgirio arena. Haro mobilios surenkamos sportinės grindys, modelis Rome 20

Klaipėdos Švyturio arena. Haro mobilios surenkamos sportinės grindys, modelis Rome 20

Klaipėdos Švyturio arena. Haro mobilios surenkamos sportinės grindys, modelis Rome 20

Klaipėdos Švyturio arena. Haro mobilios surenkamos sportinės grindys, modelis Rome 20

 

Haro Sports yra pirmasis iš medinių grindų gamintojų gavęs FIBA sertifikatą ir vienintelis gamintojas kurio grindų sistemos atitinka visus šešis sportinėms grindims keliamus reikalavimus (pagal DIN 1032-2).

 

 Smūgio sugėrimo jėgos testas

Smūgio sugėrimo jėgos testas

 Smūgio sugėrimo jėgos testas

 

Standartinės deformacijos testas

Standartinės deformacijos testas

Standartinės deformacijos testas

 

Deformacijos kontrolės testas

Deformacijos kontrolės testas

Deformacijos kontrolės testas

         

Kamuolio atšokimo testas

Kamuolio atšokimo testas

Kamuolio atšokimo testas

 

Slydimo testas

Slydimo testas

Slydimo testas

 

Riedančios apkrovos testas

Riedančios apkrovos testas

Riedančios apkrovos testas

 

Haro sportines dangas galima rasti įvairiose pasaulio vietovėse, o vardas žinomas dėl aukštos produktų kokybės ir funkcionalumo. Gamintojas turi krepšinio, rankinio, tinklinio, patalpų futbolo ir riedulio, lengvosios atletikos, gimnastikos, skvošo tarptautinių federacijų pripažinimus ir sertifikatus.

Haro gali pasiūlyti platų sportinių grindų dangų pasirinkimą ne tik statant naujas mokyklų ar įvairių renginių sales, bet ir jas restauruojant. Netgi tuo atveju kai būtina pasiekti maksimalų rezultatas su labai ribotu biudžetu.

 

Haro Sports specializuojasi plokštuminio elastingumo medinių konstrukcijų sportinių dangų gamyboje bei įrengime.

Tokio tipo grindys yra tamprios ir atsparios įlinkimams, tvirtos ir ilgaamžiškos, pasižyminčios svorį paskirstančiomis savybėmis, tinkamos naudoti ne tik sporto bet ir įvairiems renginiams. Plokštuminio elastingumo grindų dangų pasiūloje galimi du skirtingi tipai: kietmedžio arba elastinė sportinė danga.

Kompanija HARO naudoja išbandytas ir pasiteisinusias tvirto medžio rūšis: kanadietiškas klevas, bukas ir ąžuolas. Šios rūšys aukštai įvertintos pagal Brinnell sistemą.

HARO Sports siūlo idealią kietmedžio sportinę dangą įvairioms pritaikymo sritims. Jūs galite išsirinkti kietmedžio sportines grindis pagal savo specifinius reikalavimus. Tokiu atveju Jūs renkatės tarp daugiasluoksnių kietmedžio (parketlenčių) sportinių grindų ir vienasluoksnių (masyvo) kietmedžio grindų. Vientisos kietmedžio grindys yra naudojamos vis rečiau ir rečiau. Pagrindiniai jų trūkumai - brinkimas ir traukimasis kintant santykiniam oro drėgnumui, tai leidžia susidaryti plyšiams ir įtrūkimams grindyse arba grindų paviršiaus išlinkimams.

 

HARO daugiasluoksnių parketlentės grindų savybių palyginimas su vientiso medžio masyvo grindimis.

Savybė HARO sportinės grindys Vientisos medžio masyvo grindys
Plėtimasis
ir traukimasis
Dėl savo inžinerinės konstrukcijos HARO sportinės grindys matmenų kitimo prasme yra maždaug 7 kartus stabilesnės negu medžio masyvo grindys; t.y. jos 7 kartus mažiau plečiasi ir traukiasi. Sudėtos grindys yra visai besiūlės, nepriklausomai nuo paviršiaus ploto. Dėl to žymiai sumažėja eksploatacijos ir priežiūros kaštai. Net ir ntensyviai naudojant grindis, jų viršutinį sluoksnį atnaujinti reikės tik po daugelio metų. 7 kartus labiau plečiasi ir traukiasi lyginant su HARO Sports inžinerinėmis kietmedžio grindimis. Būtina taisyti dėl plėtimosi sportinių grindų sistemoje atsirandančius plyšius iki sienos gali atsirasti apie 50 mm tarpas. Smarkus plėtimasis ir traukimasis kenkia viršutiniam sluoksniui, todėl jį būtina reguliariai atnaujinti.
Viršutinis dangos sluoksnis Faktiškai dėvisi tik sportinių grindų viršutinis sluoksnis. Po šiuo sluoksniu esančios HARO Sports sukurtos kietmedžio grindys pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir vientisos medinės grindys. Po viršutiniu sluoksniu HARO naudoja 100% šiaurės beržo fanerą, dėl kurios kietmedžio grindys yra atsparesnės deformacijai ir pasižymi geresnėmis tampriosios deformacijos savybėmis. Tokiu būdu saugoma aplinka, kadangi brangaus kietmedžio sunaudojama apie 65% mažiau Dauguma medžio masyvo grindų prie apatinės konstrukcijos dažniausiai tvirtinamos skabėmis arba vinimis. Todėl faktiškai dėvimasis vientisų masyvo grindų sluoksnis nėra (kaip dažnai manoma) toks storas kaip pačios medžio masyvo grindys, kadangi tik dalis kietmedžio virš skabių gali būti šlifuojamos.
Paviršiaus sluoksnis UV sukietintas PERMADUR® sluoksnis pasižymi geriausiu sukibimu su sportine avalyne. PERMADUR® atsparesnis nudilimui už bet kurį vietoje dengiamą paviršiaus sluoksnį. Viršutinį sluoksnį atnaujinti reikės tik po 10-15 metų. Paviršiaus sluoksnis (lakas) yra dengiamas vietoje, žymiai silpniau kontroliuojamoje aplinkoje. Ore esančios dalelės gali nusėsti ant šio sluoksnio, kuris toli gražu nėra toks kietas kaip UV sukietintas PERMADUR®. Todėl jis greičiau nusidėvi, ir jį reikia reguliariai atnaujinti.
Eksploatacinės savybės Visos HARO Sports grindys atitinka ir viršija DIN 18032.2 reikalavimus, todėl tai suteikia sportininkams galimybę pasirodyti geriausiai, tuo pat metu apsisaugant nuo traumų. Ant trisluoksnių sportinių grindų tamprioji deformacija prasideda ten, kur labiausiai reikia - tiesiog dangos paviršiuje. Vientisų kietmedžio grindų tamprioji deformacija (smūgio sugėrimas) paprastai išgaunamas guminėmis kaladėlėmis. Storo vientiso medžio viršutinio sluoksnio smūgio sugėrimo jėga yra žymiai mažesnė už HARO grindų daugiasluoksnio kietmedžio viršutinio sluoksnio smūgio sugėrimo jėga.
Žemi gyvavimo ciklo kaštai
Įsigijimo kaštai + visi eksploatacijos kaštai
______________
numatomas gyvavimo laikotarpis metais
Tinkamai eksploatuojant, HARO Sports inžinerines kietmedžio grindis reikės atnaujinti tik po 10-15 metų. Palyginus eksploatacijos kaštus per visą gyvavimo ciklo laikotarpį, esminiai HARO Sports kietmedžio grindų sistemų pranašumai yra akivaizdūs lyginant su medžio masyvo grindimis Medžio masyvo grindis reikia reguliariai šlifuoti ir atnaujinti. Šios sąlyginai didelės einamosios eksploatacijos išlaidos tiesiogiai įtakoja vientisų kietmedžio grindų gyvavimo ciklo kaštus, todėl nelieka jokio pirminio žemesnės įsigijimo kainos (net jei tokia ir buvo) pranašumo
Priežiūra ir eksploatacija Be plataus priedų asortimento HARO siūlo specialiai PERMADUR® sluoksniui skirtus valymo ir priežiūros produktus, užtikrinančius, kad sportinės grindys puikiai atrodytų ir tarnautų ilgą laiką. Sudėtinga eksploatacija ir priežiūra dėl atvirų siūlių ir tarpų.

Taigi, Jūsų teisė rinktis.

 

Siūlomos šios elastinių sportinių grindų dangų sistemos:

HELSINKI

Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm, 5,6 mm arba 8,0 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi. Helsinki 10 sistemos su 3,6 mm storio viršutiniu sluoksniu bendras storis tik 39,6 mm.

Helsinki sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

HELSINKI
HELSINKI

BERLIN

Šis modelis tai taip vadinama spyruoklinė konstrukcija, su dviguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm, 5,6 mm arba 8,0 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi.

Berlin sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

BERLIN
BERLIN

STOCKHOLM

Šis modelis yra ekonomiškiausios HARO sportinės grindys su vienguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi.

Stockholm sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

STOCKHOLM
STOCKHOLM

MELBOURNE

Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas SST ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą slydimui. Šios grindys yra skirtos skvošui, badmintonui bei tenisui ir yra sertifikuota tarptautinės teniso federacijos aukščiausio lygio varžyboms.

MELBOURNE
MELBOURNE

ROME

Rome 25 tai surenkamų sportinių grindų dangų sistema skirta daugiafunkcinėms arenoms. Speciali, patentuota sukabinimo sistema leidžia ypatingai lengvai surinkti – išrinkti šias grindis. Viena konstrukcijos dalis sveria tik 35 kg
Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi.

Rome sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

ROME
ROME

 

HARO taip pat siūlo didelę dizainų ir medžiagų įvairovę elastinių sportinių dangų kategorijoje. Dėl savo techninių savybių elastinės dangos neabejotinai yra parketo alternatyva, įgalinanti rinktis neribotą spalvų paletę ar dizainą. Šio tipo sportinių grindų viršutiniam sluoksniui yra naudojami natūralus linoleumas, kaučiukas, vinilas (PVC) ar poliuretanas. Tokia danga klojama ant medinių juodgrindžių.

MUNICH

Šis modelis tai taip vadinama spyruoklinė konstrukcija, su dviguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles. Kaip svorio paskirstymo pagrindas naudiojama aukščiausios kokybės fanera.

Munich sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

MUNICH
MUNICH

LONDON

Šis modelis tai taip vadinama spyruoklinė konstrukcija, su dviguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles.

London sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

LONDON
LONDON

ATHENS

Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Athens sistemos su 2,0 mm storio viršutiniu sluoksniu bendras storis tik 33,0 mm, todėl tai puikios grindys renovuojamiems projektams.

Athens sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

ATHENS
ATHENS

MONTREAL

Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Gamykloje paruošti moduliai instaliuojami ypač greitai. Montreal sistemos su 2,0 mm storio viršutiniu sluoksniu bendras storis tik 39,0 mm, todėl tai puikios grindys renovuojamiems projektams.

Athens sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

MONTREAL
MONTREAL

 

Prienų Rūdupio krepšinio klubo namų aikštelė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.

Prienų Rūdupio krepšinio klubo namų aikštelė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.

Prienų Rūdupio krepšinio klubo namų aikštelė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.

Utenos Juventus krepšinio klubo namų aikštelė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.

Utenos Juventus krepšinio klubo namų aikštelė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.

Utenos Juventus krepšinio klubo namų aikštelė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.